Tornalama Sürümü

2 Eksen cnc tornalar için geliştirilen CAMPratik Torna Sürümü ile aşağıda sıralanan işlemler için sorunsuz ve çok hızlı şekilde g kodu hazırlayabilirsiniz.

İç-Dış Çap Tornalama

CNC torna tezgahlarınızı hızlı ve verimli tornalama için programlayın. CAMPratik, hızlı ve ekonomik tornalama için takım yolları ve teknikleri içeren bir tornalama paketi sunar. 

Diş Açma

Burada diş birkaç adımda açılabilir. Besleme hareketi sırasında, kesici kenar iş parçasına aynı anda girerken takım iş parçası üzerinde boyuna hareket eder.

Delme

Örnek olarak puntayı konumlandırmak için geometrileri tanımlamadan bir dönüş ekseni boyunca delmenize olanak tanır.

İç-Dış Çap Kanal Açma

İç / dış veya yüzey kanallarının mükemmel şekilde oluşturulması, makine döngülerini kullanan veya takım hareketleri (G0, G1) oluşturabilen bir takım yolu ile sonuçlanır.

Alın Kanal Açma

Kanal açmada radyal ve eksenel yönlerde talaşların en kesintisiz şekilde çıkarılması sağlanır. (daha az hızlı travers)

C Eksen İşleme

C ekseninin temel programlaması tornalamaya dahildir. Frezeleme ile birlikte, yüz ve çapraz kontur frezeleme gibi operasyonların yanı sıra çevre ve dairesel yay üzerinde yüz ve çapraz delme.

C Eksen Yüzey Delme

CAMPratik frezeleme ile birlikte, yüz ve çapraz kontur frezeleme gibi genişletilmiş operasyonların yanı sıra çevre ve dairesel yay üzerinde sıralama imkanı ile yüz ve çapraz delme.

Post Prossesor

Post processor oluşturucu açıktır ve her modülde serbestçe kullanılabilir. Standard kontroller için hazır son işlemciler de dahildir. Post işlemciler uyarlanabilir ve yeni, bireysel post işlemciler oluşturulabilir.